Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur ÜCRETSİZ İLAN VER

Müşteri Hizmetleri / (0312) 252 14 15

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

ilanarat.com Ankara merkezli tüm Türkiye'ye hizmet veren bir emlak ilan bilgi platformu olarak kurulmuştur.  Sektörel bilgisini ve birikimini; kullanıcı dostu, akıllı digital çözümleriyle, gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edip, satışlarınızı hızlandırmayı amaçlamaktadır.

      Emlak Ofislerini, inşaat firmalarını ve emlak arayanları bir araya getirme amacıyla kurulmuş, hızlı, dinamik, yenilikçi, yüksek kalite hizmeti ve detaylı ilanları ile sektörde çözüm ortağı olmuştur.

      Emlak piyasasında sürekli yukarıya doğru çıkan bir ivme söz konusudur. Özellikle son yıllarda konut projelerinde bir artış söz konusudur. Konut almak ya da kiralamak isteyenler, bölge ve bölgenin yapısına dair bilgi almak istemektedirler. Merkezi yerlere, sağlık ve sosyal kurumlara yakın olmak gibi kriterleri göz önünde bulundurmaktadırlar. Bu kriterleri sağlayan konutları bulmak ise artık basit bir hale gelmiştir. Çünkü internet üzerinden faaliyet gösteren emlak siteleri bu ihtiyacı karşılamaktadır. Bu web sayfalarından birisi de ilanarat.com adı ile hizmet veren internet sayfasıdır.

 

ilanarat.com  Web Sitesi Hizmetleri Nelerdir?

               

Farklı emlak projeleri çerçevesinde satılan ya da kiraya verilen birçok konut, ilanarat.com farkı ile internet kullanıcılarına ulaşmaktadır. Bunun için www.ilanarat.com adlı web adresi ziyaret edilmelidir. Sayfaya girdiğiniz zaman farklı arama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Öncelikle kiralık ya da satılık gibi ayrı kategorilerde arama yapma imkânı sunmaktadır. Ayrıca lokasyon seçerek de gayrimenkul arayabileceğiniz gibi ilginizi çeken gayrimenkulün Sokak Görünümü sekmesine tıklayarak 360 derecelik sanal sokak turu ile oturduğunuz yerden çevresini görebileceksiniz.

Web sayfasının tasarımı ise oldukça sadedir. Gözü yormayan tasarım. Sayfanın ortasında büyük bir arama alanı vardır. Buraya sadece kelime ve ilan numarası yazarak, arama yapabilirsiniz. Eğer isterseniz üst menü üzerinden de dilediğiniz emlak ilanını bulabilirsiniz. Proje, konut, işyeri ve arsa gibi seçenekler ile farklı alternatiflere göz atmanız mümkündür.  

Emlak piyasasının kalbinin attığı bu web sitesi bir konuta dair tüm ayrıntıları size vermektedir. Böylelikle istediğiniz konutu buradan bulmanız oldukça kolay hale gelecektir.

Web sitesine üyelik ücretsizdir. Sorunsuz bir şekilde üye olabilirsiniz. Eğer alıcıysanız, üye olarak yaptığınız aramaları kaydedebilirsiniz. Hoşuna giden herhangi bir projeyi de favorilerinize ekleyebilirsiniz.   

Satıcı konumundaysanız, sahibinden yani bireysel üye olarak 5 emlak ilanı, emlak ofisi veya inşaat firması iseniz 150 ilanı bedava bir şekilde verebilirsiniz. Bunun için farklı üyelik tipleri uygulamaya konulmuştur. Bu üyelik tipleri de müteahhit, emlak ofisi, sahibinden ve inşaat firması olarak sınıflandırılmıştır. Emlak siteleri sayesinde hem ev alma hem de ev satma konusunda bu büyük avantajlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

ilanarat.com işinizi kolaylaştıran teknolojik alt yapısı ile sınırsız sayıda ücretsiz emlak ilanı verebileceğiniz bir platformdur. Bazı büyük sitelerin fiyat politikalarına tepki amaçlı doğmuştur. Sitemizi ziyaret etmenizi dileriz saygılarımızla. 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun. ilanarat.Com

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Emlakçıdan veya Sahibinden Gayrimenkul ilanları için, Türkiye'nin Emlak İlan Sitesi ilanarat.Com

Copyright © 2021 Her hakkı saklıdır. ilanarat.Com