Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur ÜCRETSİZ İLAN VER

Müşteri Hizmetleri / (0312) 252 14 15

Emlak ilanlarını mobilden arıyoruz

Anasayfa Haber ve Duyurular Emlak ilanlarını mobilden arıyoruz
Sevdiklerinizle Paylaşın

Emlak ilanlarını mobilden arıyoruz

Emlak ilanlarını mobilden arıyoruz;

Mobil internet kullanımı her geçen gün artıyor. Sitemize uğrayan ziyaretçilerin davranışlarına göre; 2016 yılından günümüze Türkiye’de mobil internet kullanıcı adedinin önemli seviyede arttığı görülüyor. 2016`da 1 milyon 358 bin olan kullanıcı adedi 2020`de 6 milyon 256 bin seviyesine ulaştı. 


Aynı araştırmaya göre gençlerin akıllı telefon kullanımının daha fazla olduğu göze çarparken; erkeklerin kadınlara göre daha fazla akıllı telefon ve tablet kullandığı da ortaya çıkıyor. Türkiye’de mobil kullanıcıların yüzde 89 ’u gün içinde mobil internet kullanıyor. Mobilde harcanan günlük zaman ortalama 2 saat 42 dakika olarak belirlenirken; aylık zaman ise 48 saat olarak yansıyor.

 

ilanarat.com verileri incelendiğinde ilanlarda bulunan ara butonuna tıklama rakamlarındaki artış da dikkat çekiyor. Yalnız son gerçekleşen küresel pandemi bir çok isimle anılan salgın yeni tip koronavirüs ya da covid 19 ( Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19 ) salgınından sonra emlak müşterilerinin aradıkları satılık ya da kiralık gayrimenkullere yönelik talep de ne büyüklükte bir azalma olacağı, sektörün ne kadar daralacağını şu aşama da kestirmek çok zor görünüyor. 


Gayrimenkul firmaları Google’da yapılan aramaların çoğunun marka referansı (firma/proje adı) içermeyen genel aramalar olduğunu bilmelidir. Çoğu tüketici araştırma yaparken belirli bir projeyi değil, yaşamak istediği bölgeyi baz alarak Google araması yapar.


Satılık daire, Satılık daireler, Satılık müstakil ev, Satılık Konut, Kiralık Konut, Kiralık Daire, Satılık Arsa - Arazi, iş yeri, dükkan, mağaza, ofis ve benzeri emlak, gayrimenkul şeklinde aramalarla sonuca varılmak istenmektedir.

08.04.2020 Çarşamba

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun. ilanarat.Com

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Emlakçıdan veya Sahibinden Gayrimenkul ilanları için, Türkiye'nin Emlak İlan Sitesi ilanarat.Com

Copyright © 2019 Her hakkı saklıdır. ilanarat.Com